Eleven Вакансій Для Продакт-менеджерів

Але не поспішайте радіти, адже «чистими» в місяць буде від 3000 до 4000 євро. Ось тут є доступний калькулятор, де можете порахувати податки, які враховують ваш сімейний стан, регіон проживання, product manager вакансии дохід. Підкреслити увагу до деталей і здатність до адаптації під час коригування на льоту, щоб підвищити відстаючу продуктивність, а також відданість прийняттю рішень на основі даних.
Бачу, що є тенденція до вирівнювання такої ситуації, але все одно додатково раджу колежанкам бути сміливішими. Я завжди орієнтувалася на те, що моя наступна зарплата повинна як мінімум дорівнювати попередній, а бажано — бути вищою. Я отримувала до $1000 на рівні джуна, до $3000 — на мідл-позиціях і понад $5000 — на сеньйор-рівні. Щоб не занижувати свою зарплату, раджу стежити за ринком. Наприклад, під час останнього пошуку я дивилася вакансії та медіани зарплат продактів на Djinni, LinkedIn і Glassdoor, переглядала відкриті резюме кандидатів, порівнювала їхні навички зі своїми. Окремо аналізувала компанії, в які хочу потрапити.

  • Та інше, що може стати в пригоді українським шукачам роботи.
  • Автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, що розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні.
  • Додаткове навантаження беру передовсім не через гроші, а тому, що мені цікаво пробувати нове і розширювати свою експертизу.
  • 12 років тому я працював продакт-менеджером в IT, тоді в Україні інформаційні технології тільки починали розвиватися.

Також питання можна поставити мені особисто тут в коментарях або в Facebook чи LinkedIn. Крім того, відкриваються і повністю нові бізнеси, створені тут українцями. Загалом, у Польщі зареєстровано понад 25 тисяч українських бізнесів. Як створити продукт, який справді потрібен користувачам?
EduNav (компанія, де я зараз працюю) — B2B SaaS продукт для великих корпоративних клієнтів (у нашому випадку університетів і коледжів). Впровадження нашого рішення на боці університетів займає від року до двох і мені важливо, щоб клієнти успішно пройшли цей шлях. Відповідно, я як продакт, повинен відмінно розбиратися в болях і потребах цільової аудиторії та розуміти, яким чином трансформувати їхні проблеми в задачі для команди розробників. У сучасних компаніях перегляд зарплати відбувається мінімум раз на рік, іноді частіше.
Відповідь треба адаптувати під кожну вакансію. Наприклад, якщо продукт зараз тільки шукає свій продакт маркет фіт, то треба відповідати, що продакту важливо добре розуміти ринок і користувачів, приймати рішення на основі цих знань. А якщо продукту вже forty років і там купа фіч і стейкхолдерів, які самі не знають, чого хочуть, то потрібно відповідати, що навичка менеджменту стейхолдерів найважливіша для продакт-менеджера. Воу-воу, у нас тут старт нової рубрики PayCheck — про гроші й кар’єру! Скільки можна заробляти на різних етапах розвитку? Що може не влаштовувати фахівців у різних компаніях?
Пропрацювала там майже півтора року, здобула досвід, але теж не дочекалася перегляду зарплати, яка тоді складала $2000, й пішла. Попри те, що більшість продакт-менеджерів — це молодь віком від 25 до 36 років, є доволі багато продактів, які старші чи молодші за цей вік. Це гарний сигнал,що продакт-менеджером в Україні можна стати в будь-якому віці (найстаршому з респондентів було 60 років). Багато українців вже вчать мову — переважно польську, а іноді англійську, щоб працювати тут у міжнародних компаніях. У березні цього року ми опублікували дослідження, згідно з яким 60% українців кажуть, що не можуть влаштуватися на висококваліфіковану роботу через недостатній рівень польської мови. До того ж, реальність така, що обираючи між поляком та українцем однакових компетенцій, польська компанія обере зрозуміло кого.

Релокейт У Питаннях І Відповідях

Тисячі нових українських бізнесів відкрилися у Польщі. Їхня кількість зростає в геометричній прогресії, тому що бізнес шукає нові ринки через нестабільний ринок всередині України. Все залежить від того, як організує цей процес емплоєр і що їм потрібно. Зазвичай попередньо рекрутер валідує бекграунд кандидата, потім кличуть на «technical» інтерв’ю, після якого можуть дати якусь домашку.
Екстернал продакт — тебе аутстафом продають на якусь (швидше за все не малу) компанію, де спеціаліст працює як екстернал продакт. Dev.ua продовжує серію матеріалів, які допомагають джунам увійти в IT. Задача зрілого продукту — постійно розширювати цінність, щоб задовольняти нові вимоги користувачів. Навчіться проводити якісний аналіз та глибинні інтерв’ю, щоб визначати потреби та проєктувати нові фічі. Дізнаєтесь, як визначити біль та реальну потребу, яку закриє ваш продукт. Вивчите ключові метрики бізнес-моделей, механіки монетизації та необхідні метрики, щоб розуміти, чи знаходить ваш продукт своє місце на ринку.
Пройшла шлях від копірайтера до Product Marketing Manager-a. Знає, де знайти лідів на вебінар і що з ними потім робити. Любить менторити підростаюче покоління фахівців. Зазвичай експертиза власника бізнесу — вона в усьому потроху. Їм доводиться гасити всі пожежі й вирішувати будь-які проблеми, особливо якщо бізнес невеликий і ще немає якоїсь сильної команди й можливостей. Насправді по кожному пункту є купа інших нюансів.
Тобто, щоб бути продактом, треба вже десь мати за плечима або технічний бекграунд, або розуміння галузі чи ринку. Зазвичай в людей є щось одне, тому, як каже експерт, часто компанії, вирішуючи що їм важливіше, шукають собі кандидатів і вже в процесі довчають іншого. В продакти переходять з дуже багатьох професій, найчастіше з аналітики чи з проджект менеджменту. Ну і часто все залежить від специфіки продуктової роботи, тому тут нема silver bullet.

Загалом ринок Німеччини для продакт-менеджера дуже цікавий. Є агенції, які називаються IT Consulting, і вони роблять щось схоже до нашого аутсорсу, але там майже немає вакансій продактів. А тепер вгадайте, кого вони хочуть винаймати?
Батутні центри особливо затребувані в холодну пору року, коли у дітей не виходить довго гуляти на вулиці. Їх можна розглядати не тільки як розвагу, а й як вид спорту. Продакт-менеджер може просуватися кар’єрними сходами, обіймаючи вищі позиції всередині компанії.

Productman 20

Неможливо стати Product Manager без релевантного досвіду. Ніхто не довірить майбутнє свого продукту вчорашньому студенту. Єдиний шлях до продакт-менеджерів — вирости з інших спеціальностей в IT, наприклад, бізнес-аналітика, PM-а, маркетолога або власника бізнесу. Щоб не вигоріти, треба бути допитливими й любити те, що робите. Наприклад, я вже на тому рівні, коли для мене важливі не тільки зарплата, назва компанії чи її репутація, а й технології, з якими доведеться працювати.
Де продакти шукають роботу
Специфіка роботи залежить від бажання клієнта інволвити спеціаліста в свій продукт. Участь у хакатоні допоможе не тільки отримати новий кейс і грошовий приз, а й прокачати продуктові скіли, виявити свої слабкі місця й отримати зворотний зв’язок. А найголовніше, учасники, які найкраще себе проявлять, можуть отримати роботу. Ви можете написати людині, досвідом якої захоплюєтеся, з проханням стати її ментором. Також можна скористатися групами в соцмережах, присвячених продакт-менеджменту, або звернутися в спеціалізовані сервіси на кшталт ukrops.club. Якщо вишки немає, як і досвіду в ІТ, освіта у виші буде не зайвою.
Звісно, не всі вам підійдуть за скілами чи побажаннями, з обох сторін. Але щодня з’являється як мінімум 1-2 нові цікаві позиції, на які можна податись. За моїми спостереженнями, німецьку вимагають десь 30% всіх вакансій. Тобто, так, щоб збільшити свої шанси на успішний пошук роботи мову краще знати, але і без неї будуть варіанти, особливо в міжнародних компаніях.

Gentle І Hard Abilities Для Продакт-менеджерів

Але в цілому пошук роботи в Німеччині не сильно відрізняється від інших країн. Все сильно залежить не від країни, а від типу компанії і продукту. Якщо тема буде цікава, можу розкрити кожен пункт окремо.
Де продакти шукають роботу
Виявляється, що найщасливіші продакти виходять з лідінженерів і всіх технарів, а найнещаснішими, за їх опитуванням, виявилися дизайнери. Тому що продакту, окрім класного дизайну, доводиться вирішувати ще купу політичних питань і креатив іде на задній план. Окрім основної роботи, я частково залучена у два проєкти зі сфери HR tech із фіксованою винагородою. А ще періодично консультую та займаюся менторством, зокрема допомагаю людям із пошуком роботи й розвитком у напрямі продакт-менеджменту. Додаткове навантаження беру передовсім не через гроші, а тому, що мені цікаво пробувати нове і розширювати свою експертизу. Я вже більш як 5 років працюю продакт-менеджеркою.

Продакт-менеджер може поглиблювати свої знання і навички в галузі розробки продуктів, маркетингу, аналітики та інших суміжних галузей. Це допоможе брати складні проєкти й отримувати вищу оплату. SPEKA ділиться даними дослідження про те, скільки заробляють українські продакт-менеджери в IT та від чого це залежить. Курси – коротший шлях влитися в професію продакт-менеджера.

Product Manager не підходить під категорію спеціалізацій, де можна підготувати відповіді на перелік питань, набити руку на тестових та бути впевненим, що бажана посада вже в кишені. Спеціалістів цих професій часто називають міні-генеральними директорами компанії. Тому, щоб посісти цю посаду, потрібно буде провести підготовчу роботу, дослідити компанію та отримати повне розуміння її продукту чи послуги.
Я маю економічну освіту, але ще під час навчання зрозуміла, що це не зовсім моє. Тоді ця галузь ще не мала такої популярності, інформації було небагато, тож довелося в усьому розбиратися самій. Зрештою я потрапила на роботу в міжнародну IT-компанію на позицію SEO-спеціалістки. У роботі продакти найбільше взаємодіють з розробниками та дизайнерами, а також з аналітиками, тестувальниками, службою підтримки, маркетологами та іншими продактами.

0 Comments